Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00-16.00, sobota: nieczynna

Aktualności

Maj
14
2019

O finansach...w bibliotece 2019

PDFDrukujEmail

Zmieniony: wtorek, 14 maja 2019 12:56 Wpisany przez Ariadna Zalewska

     Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubartowie jako jedna z 9 bibliotek z województwa lubelskiego zakwalifikowała się do 6.edycji projektu „O finansach…w bibliotece”. Projekt realizowany będzie wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną im. A.Mickiewicza w Lubartowie.  
                                                               

Więcej: O finansach...w bibliotece 2019

 
Maj
10
2019

Dzien Bibliotekarza i Bibliotek 2019

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Ariadna Zalewska

       8 maja – Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek to  święto wszystkich osób zaangażowanych w szerzenie czytelnictwa. Podsumowuje pracę, osiągnięcia zawodowe i budowanie wizerunku bibliotek, a także samych bibliotekarzy.
     W tym roku Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubartowie i  Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło w Lubartowie zorganizowali wycieczkę do Muzeum Historii Kocka. Wzięło w niej udział ok. 40 bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu lubartowskiego.

Więcej: Dzien Bibliotekarza i Bibliotek 2019

 
Kwi
25
2019

Mala ksiazka - wielki czlowiek

PDFDrukujEmail

Zmieniony: czwartek, 25 kwietnia 2019 12:19 Wpisany przez Ariadna Zalewska

    Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubartowie zakwalifikowała się do kolejnej edycji kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”. Jest to pilotażowy projekt skierowany do trzylatków, który rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.     Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika.

Więcej: Mala ksiazka - wielki czlowiek

 

Strona 1 z 103