Mar

18 marzec szkolenie w WBP w Lublinie

18 marca w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Lublinie odbyło się spotkanie dyrektorów i instruktorów bibliotek powiatowych i miejskich pełniących funkcje powiatowe. Na spotkaniu obecna była Dyrektor Powiatowej  Biblioteki Publicznej w Lubartowie. Takie szkolenia są dobrą okazją nie tylko do zdobycia wiedzy, ale również do dyskusji czy wymiany doświadczeń. Spotkaniu towarzyszyła wystawa „na papierze bez granic…” 6. Międzynarodowe Forum Artystyczne Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie.

Program:
   Informacja o aktualnych problemach bibliotek w kontekście Konferencji Dyrektorów Wojewódzkich Bibliotek Publicznych,
   Prezentacja projektu Biblioteki Narodowej „e – usługa OMNIS”,
   Wyniki działalności bibliotek publicznych województwa lubelskiego w 2018r.,
   Biblioteka w Hangzhou platformą współpracy bibliotek Europy Środkowo – Wschodniej i Chin.