Wrz

Sto lat Niepodleglej

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubartowie organizuje powiatowy konkurs wiedzy – „Sto lat Niepodległej”. Jego celem jest: organizacja wydarzenia, wpisującego się w ogólnopolski nurt obchodów upamiętnienia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski, upowszechnianie wiedzy z zakresu historii i tradycji narodowych Polski, zainteresowanie historią niepodległości Polski, propagowanie wartości patriotycznych.

W bibliotekach publicznych powiatu lubartowskiego, na stronie internetowej Powiatu Lubartowskiego pod adresem www.powiatlubartowski.pl i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pod adresem www.biblioteka.powiatlubartowski.pl dostępny jest kupon konkursowy oraz regulamin konkursu. Zachęcamy do wzięcia udziału!!!

kupon_konkursowy  regulamin_konkursu