Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00-16.00, sobota: nieczynna
Lis
05
2009

moje miasto,moja rodzina

    "Moje miasto, moja rodzina. Było minęło..." - to hasło konkursu literackiego, zorganizowanego przez Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie. Jego celem było poznanie historii swojej rodziny i mieszkańców Lubartowa, a adresowany był do uczniów klas trzecich szkoły podstawowej.

 

 

 

 

Więcej: moje miasto,moja rodzina

 
Paź
30
2009

warsztaty selekcyjne

    W 2009r., z udziałem instruktorów powiatowych, dokonano analizy i reorganizacji księgozbiorów podręcznych bibliotek gminnych. O wyborze placówki decydowały głównie potrzeby bibliotek w tym zakresie. Do 25 października br. profilowanie księgozbiorów odbyło się w 14 powiatach: łącznie w 17 bibliotekach.

 

Więcej: warsztaty selekcyjne

 
Paź
16
2009

Szkolenie z programu MAK

    16 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Firleju odbyły się warsztaty dla bibliotekarzy. Jest to pierwsze z cyklu szkoleń prowadzonych przez Krystynę Szubkę - Instruktora z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Lublinie. Odbędzie się przynajmniej 5 spotkań, najbliższe 23 października br. Bibliotekarze spotykają się w niewielkich 8-9 osobowych grupach. Każdy z uczestników ma do dyspozycji komputer na którym pracuje.

 

Więcej: Szkolenie z programu MAK

   

Strona 137 z 140