Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00-16.00, sobota: nieczynna
Gru
08
2017

Powiatowy konkurs rozstrzygniety

     Z przyjemnością informujemy, że "Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubartowie został rozstrzygnięty. Adresowany był do uczniów szkół dla młodzieży: liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia Powiatu Lubartowskiego.

Więcej: Powiatowy konkurs rozstrzygniety

 
Gru
01
2017

W ostatnim kwartale 2017 PDKK czyta

     Kończy się już rok 2017. Po raz ostatni członkinie Powiatowego Dyskusyjnego Klubu Książki wybrały pozycje, które chciałyby przeczytać jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.  Czy uda się poznać je wszystkie? Zobaczymy.

Więcej: W ostatnim kwartale 2017 PDKK czyta

 
Lis
24
2017

Jubileusz 10.lecia Dyskusyjnych Klubow Ksiazki

      22 listopada w galerii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Lublinie odbył się uroczysty Jubileusz 10.lecia Dyskusyjnych Klubów Książki. Jednym z wykładowców był Paweł Frelik - profesor nadzwyczajny w Instytucie Anglistyki, dyrektor Centrum Badań Gier Wideo UMCS. Prowadzi zajęcia w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW. Do jego zainteresowań naukowych i dydaktycznych należą science fiction i jej kultury wizualne, gry wideo, transmedia i literatura eksperymentalna.

Więcej: Jubileusz 10.lecia Dyskusyjnych Klubow Ksiazki

   

Strona 9 z 138